Petr Ptáček - Soubor 4 litografií - motorsport

Rozměry od: 6x11 cm do 14x23 cm. Všechny signovány Petr Ptáček. Rám, sklo.

o autorovi: 1965
Kreslíř, malíř, grafik. Studoval střední školu nevýtvarného oboru. Pracoval jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha. Maluje akrylem a olejem, v grafice využívá převážně techniku litografie. Je spolupracovníkem oddělení známkové tvorby České pošty, ilustruje knihy. Hlavním námětem jeho kreseb jsou stroje a dopravní prostředky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

34569. Soubor 4 litografií - motorsport
Dražba ukončena:19.09.2019 19:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč