Petr Ptáček - Soubor 3 prací: Letadla a Automobil

Litografie, 13x21, 14x21 a 23x18 cm. Signovány vpravo dole Petr Ptáček. Volné listy.

o autorovi: 1965
Kreslíř, malíř, grafik. Studoval střední školu nevýtvarného oboru. Pracoval jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha. Maluje akrylem a olejem, v grafice využívá převážně techniku litografie. Je spolupracovníkem oddělení známkové tvorby České pošty, ilustruje knihy. Hlavním námětem jeho kreseb jsou stroje a dopravní prostředky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

19318. Soubor 3 prací: Letadla a Automobil
Dražba ukončena:17.05.2018 20:38:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč