Petr Ptáček - Před rychlostním rekordem

Litografie, 27x40 cm. Signováno tužkou vpravo dole Petr Ptáček 2008. Volný list.

Pozn.: Číslováno 7/130.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1965
Kreslíř, malíř, grafik. Studoval střední školu nevýtvarného oboru. Pracoval jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha. Maluje akrylem a olejem, v grafice využívá převážně techniku litografie. Je spolupracovníkem oddělení známkové tvorby České pošty, ilustruje knihy. Hlavním námětem jeho kreseb jsou stroje a dopravní prostředky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

76489. Před rychlostním rekordem
Dražba ukončena:11.05.2022 21:15:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč