Litografie, 27x40 cm. Signováno tužkou vpravo dole Petr Ptáček 2008. Volný list.
Pozn.: Číslováno 7/130.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1965
Kreslíř, malíř, grafik. Studoval střední školu nevýtvarného oboru. Pracoval jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha. Maluje akrylem a olejem, v grafice využívá převážně techniku litografie. Je spolupracovníkem oddělení známkové tvorby České pošty, ilustruje knihy. Hlavním námětem jeho kreseb jsou stroje a dopravní prostředky.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč