Petr Ptáček - Mig 15

Litografie, 27x40 cm, volný list.

Pozn.: 13ú60, signováno vpravo dole Petr Ptáček 2008.

o autorovi: 1965
Kreslíř, malíř, grafik. Studoval střední školu nevýtvarného oboru. Pracoval jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha. Maluje akrylem a olejem, v grafice využívá převážně techniku litografie. Je spolupracovníkem oddělení známkové tvorby České pošty, ilustruje knihy. Hlavním námětem jeho kreseb jsou stroje a dopravní prostředky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

9289. Mig 15
Dražba ukončena:12.04.2017 20:53:50
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč