Petr Ptáček - Konvolut 2 grafických listů

Litografie, obě 15x21 cm. Signovány vpravo dole tužko Petr Ptáček. Datovány. Číslovány. Volné listy.

o autorovi: 1965
Kreslíř, malíř, grafik. Studoval střední školu nevýtvarného oboru. Pracoval jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha. Maluje akrylem a olejem, v grafice využívá převážně techniku litografie. Je spolupracovníkem oddělení známkové tvorby České pošty, ilustruje knihy. Hlavním námětem jeho kreseb jsou stroje a dopravní prostředky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

88287. Konvolut 2 grafických listů
Dražba ukončena:01.01.2023 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.01.2023 20:11:52 8235
500 Kč 27.12.2022 11:27:03 11321