Petr Ptáček - Cavalier

Litografie 36/140, 25x37 cm. Signováno vpravo dole Petr Ptáček 2005. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1965
Kreslíř, malíř, grafik. Studoval střední školu nevýtvarného oboru. Pracoval jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha. Maluje akrylem a olejem, v grafice využívá převážně techniku litografie. Je spolupracovníkem oddělení známkové tvorby České pošty, ilustruje knihy. Hlavním námětem jeho kreseb jsou stroje a dopravní prostředky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

300663. Cavalier
Dražba ukončena:09.09.2019 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč