Petr Ptáček - 4x příběh ponorky a letadla

4 litografie, 15x21 cm. Všechny signovány vpravo dole Petr Ptáček 2006. Volné listy.

o autorovi: 1965
Kreslíř, malíř, grafik. Studoval střední školu nevýtvarného oboru. Pracoval jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha. Maluje akrylem a olejem, v grafice využívá převážně techniku litografie. Je spolupracovníkem oddělení známkové tvorby České pošty, ilustruje knihy. Hlavním námětem jeho kreseb jsou stroje a dopravní prostředky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

55453. 4x příběh ponorky a letadla
Dražba ukončena:14.01.2021 21:24:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč