Tempera, 12x45 cm. Signováno vpravo dole Kasner 71. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 68 cm
o autorovi: 1952
Malíř, sochař. Studoval na AVU v Praze u J. Bradáčka a u J. Večeři. Pracoval na Kladně jako učitel výtvarné výchovy na základní škole. Některé motivy pro své práce čerpal v Poldi Kladno, účastnil se výstavy Kladno a výtvarné umění v r. 1988.