Petr Kadlec - Na Kampě

Olej na sololitu, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Kadlec. Rámováno.

Nejdelší strana: 93 cm

doporučujeme
119387. Na Kampě
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč