Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vzadu Pedro Noir. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen certifikát.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: Malíř a fotograf, kubista, surrealista. Maluje obrazy, ale vytváří i práce pro veřejný prostor, divadelní plakáty, či pohlednice. Starým technikám dává nový rozměr. Olej s plátnem přesahuje rám, nebo je plátno nestandardně tvarováno (kříž s vetknutým Ježíšem), kubistická drapérie (čtyři metry dlouhý antický výjev). Experimentuje s podklady jako jsou dřevo (lovecký terč) či plexisklo (oboustranně malovaná postava plavkyně). Vystavoval v Praze, Bratislavě a Benátkách.