Pečinka - Krajina II.

Olej na plátně fixovaný na kartonu. 23X33 cm. Signováno vlevo dole Pečinka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

38202. Krajina II.
Dražba ukončena:28.11.2019 20:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč