Pečinka - Krajina I.

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 23x33 cm. Signováno vlevo dole Pečinka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

38195. Krajina I.
Dražba ukončena:28.11.2019 21:05:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč