Pavla Šebková - Do vesnice

Akryl na plátně, 60x80 cm. Signováno vzadu na štítku Pavla Šebková. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1989
Malířka, grafička. Vystudovala na vysoké škole Art & Design Institute malbu u R. Franty a L. Miffka, grafiku u M. Velíška, E. Vápeníkové a L. Černochové. Kromě malby a grafiky na téma krajiny (nejčastěji technikou akrylu) se věnuje také tvorbě pro děti – psaní pohádek, ilustrace, výroba miniatur.

116810. Do vesnice
Dražba ukončena:12.06.2024 20:38:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč