Olej na sololitu, 17x19 cm. Signováno vpravo dole Pavel Mutinský 1990.A026409. Rámováno.
o autorovi: 1957
Malíř, studoval u prof. Čelechovského na SUPŠ v Praze a u profesorů Zdeňka, Šteffla a Hese na PedF v Plzni. Spoluzakládal střední uměleckoprůmyslovou školu v Plzni, kde také učil. V malbě se soustřeďuje na město, námětově čerpá ze studijních cest do severní Afriky. Věnuje se též aktu a figurálním kompozicím, navrhuje plakáty a grafický design.