Olej na plátně, 68x60 cm. Signováno vpravo nahoře Pavel Laška. Rámováno.
Pozn.: Vystaveno v galerii u Sv. Jakuba v roce 2019 - Nový Bydžov, Metličany
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.