Pavel Lakomý - Pacifik

Kombinovaná technika, 45x45 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

o autorovi: 1961
Malíř, kreslíř, sochař. Začínal jako hudebník, postupně u něj převažovala výtvarná tvorba. V malbě používal figurální témata, často abstraktně pojednaná. Inspiraci nacházel u surrealistů, francouzských i českých. V pozdější době se začal věnovat i sochařství. Jeho monumentální díla z různých materiálů jsou součástí veřejných prostranství zejména severočeských obcí.

305013. Pacifik
Dražba ukončena:31.05.2020 20:15:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč