Pavel Lakomý

305013. Pacifik

popis: Kombinovaná technika, 45x45 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

dražba ukončena: 31.05.2020 20:15:29

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč