Pavel Kopáček - Zimní ráno u Odrance

Olej na kartonu, 20x42 cm. Signováno vlevo dole P. Kopáček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1923 – 1996
Malíř. Studoval na Škole umění ve Zlíně u K. Hofmana a V. Makovského a na AVU v Praze v krajinářské speciálce O. Nejedlého. Po studiích se vrátil na Horácko, které bylo celoživotním námětem jeho realistického krajinářského díla. Maloval i zátiší a květinové akvarely. Byl členem SČVU a Klubu výtvarných umělců Horácka.

78699. Zimní ráno u Odrance
Dražba ukončena:05.06.2022 20:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 04.06.2022 8:05:51 10448