Pavel Kopáček - Podzim u Studnic

Tempera, 37x48 cm. Signováno vlevo dole P. Kopáček. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1923 – 1996
Malíř. Studoval na Škole umění ve Zlíně u K. Hofmana a V. Makovského a na AVU v Praze v krajinářské speciálce O. Nejedlého. Po studiích se vrátil na Horácko, které bylo celoživotním námětem jeho realistického krajinářského díla. Maloval i zátiší a květinové akvarely. Byl členem SČVU a Klubu výtvarných umělců Horácka.

109184. Podzim u Studnic
Dražba ukončena:14.01.2024 21:33:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč