Pavel Kopáček - Podzim na Odranci

Olej na kartonu, 21x65 cm. Signováno vpravo dole P. Kopáček 72. Rám, sklo.

o autorovi: 1923 – 1996
Malíř. Studoval na Škole umění ve Zlíně u K. Hofmana a V. Makovského a na AVU v Praze v krajinářské speciálce O. Nejedlého. Po studiích se vrátil na Horácko, které bylo celoživotním námětem jeho realistického krajinářského díla. Maloval i zátiší a květinové akvarely. Byl členem SČVU a Klubu výtvarných umělců Horácka.

307992. Podzim na Odranci
Dražba ukončena:21.03.2021 20:13:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč