Pavel Kopáček - Červen na Vysočině

Olej na plátně, 41x74 cm. Signováno vpravo dole P. Kopáček 58. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1923 – 1996
Malíř. Studoval na Škole umění ve Zlíně u K. Hofmana a V. Makovského a na AVU v Praze v krajinářské speciálce O. Nejedlého. Po studiích se vrátil na Horácko, které bylo celoživotním námětem jeho realistického krajinářského díla. Maloval i zátiší a květinové akvarely. Byl členem SČVU a Klubu výtvarných umělců Horácka.

301851. Červen na Vysočině
Dražba ukončena:02.11.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 30.10.2019 1:01:58 5215