Pavel Hložek - Kytice u okna

Olej na plátně, 55x50 cm. Signováno vlevo dole Pavel Hložek. Rám.

29015. Kytice u okna
Dražba ukončena:28.02.2019 18:18:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 800 Kč