Pavel Hlavatý - Konvolut 3 grafických prací Pavla Hlavatého

3x kombinovaná grafická technika, od 11,5x9 cm do 24x15 cm. Všechny signovány. 2x rám, pasparta, sklo.1x rám, sklo.

Pozn.. Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1946

Grafik, malíř, pedagog. Studoval Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti. Působil jako projektant v dole Julius Fučík, zároveň vyučoval kreslení. Po r. 1968 se vyjadřoval kriticky k invazi vojsk Varšavské smlouvy, byl potrestán vězením, pak zůstal na volné noze jako malíř a grafik. Věnoval se volné i užité grafice, často s použitím kombinovaných technik. Vystavuje doma i v zahraničí, kde získal mnoho ocenění. Je kurátorem pražské grafické sbírky DRIT.

Pavel Hlavatý
118738. Konvolut 3 grafických prací Pavla Hlavatého
Dražba ukončena:30.06.2024 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.06.2024 16:37:50 10062
500 Kč 30.06.2024 11:04:56 11023