Pavel František Dvořák - Dívčí hrady, údolí Braníka od hřbitova

Olej na kartonu, 30x87 cm. Signováno vlevo dole P.F. Dvořák. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1919 – ?
Malíř, grafik. Studoval VŠUP u prof. Kaplického.

Pavel František Dvořák
304476. Dívčí hrady, údolí Braníka od hřbitova
Dražba ukončena:18.04.2020 20:10:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč