Olej na kartonu, 30x87 cm. Signováno vlevo dole P.F. Dvořák. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám poškozen.
o autorovi: 1919 – ? Malíř, grafik. Studoval VŠUP u prof. Kaplického.