Litografie, 61x49 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Pavel Beneš 87. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1960
Grafika a grafický designér. Studoval na střední uměleckoprůmyslové škole a na VŠUP v ateliéru knižní kultury a písma u prof. M. Hegara. Zabývá se grafickým designem, ve volné tvorbě se věnuje litografii a ilustraci.