Kniha, 39x29 cm, 46 stran. Napsal Paul Valéry. Obsahuje litografie Václava Maška (signováno vpravo dole Mašek) v deskách, ty mírně poškozeny. Vydáno v 220 výtiscích, tento má číslo 17.