Paul Sieffert (1874-1957) - Antická busta

Kresba, 60x44 cm. Signováno vlevo dole Sieffert. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Paul Sieffert (1874-1957)
308001. Antická busta
Dražba ukončena:22.03.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.03.2021 18:01:35 7354