Kresba, 20x30 cm. Signováno vlevo dole Paul Maze. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Papír poškozen.
Nejdelší strana: 54 cm
o autorovi: 1887 – 1979 Anglo-francouzský malíř, také nazývaný „poslední post-impresionista“.