Litografie, cca 19x16 cm. Signovány Gavarni. Volné listy.
Stav: Listy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Pozn.: Kolorované. Kolem roku 1860.
Nejdelší strana: 19 cm
o autorovi: 1804 – 1866
Francouzský malíř, grafik, ilustrátor a karikaturista.