Pacák - V zahradě

Olej na plátně, 64x64 cm. Signováno vpravo dole Pacák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pacák
84691. V zahradě
Dražba ukončena:25.09.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 25.09.2022 19:39:53 2758