P. Vidal de la Blache a L. Gallois. - Zeměpis světa

Knihy, 27x20 cm. Polokožená zlacená vazba. Vydalo Aventinum, Praha 1930. Šest svazků.
Díl I, II
Díl IX (první a druhá část)
Díl XV (první a druhá část)

Pozn.: Mírně poškozeno.

P. Vidal de la Blache a L. Gallois.
39307. Zeměpis světa
Dražba ukončena:15.01.2020 21:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 17.12.2019 15:50:32 5572