P. Vidal de la Blache a L. Gallois.

39307. Zeměpis světa

popis: Knihy, 27x20 cm. Polokožená zlacená vazba. Vydalo Aventinum, Praha 1930. Šest svazků.
Díl I, II
Díl IX (první a druhá část)
Díl XV (první a druhá část)

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.01.2020 21:39:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 17.12.2019 15:50:32 5572