Otto Martinovský - Konvolut 2 krajinomaleb: Cesta v polích a U rybníka

Oleje na sololitu, 15x20 cm a 20x30 cm. Signovány vlevo dole O. Martinovský. Rámovány.

o autorovi: 1928 –
Malíř, věnoval se převážně krajinomalbě, zpracovával také pražské motivy.

61762. Konvolut 2 krajinomaleb: Cesta v polích a U rybníka
Dražba ukončena:04.07.2021 20:37:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč