Otto Laube - Koupání u Baltského moře

Olej na plátně, 52x78 cm, signováno vlevo dole Laube 74, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1927 – 1997
Malíř. Studoval SUPŠ v Hradci Králové. Věnoval se teorii barev, tvořil též tapiserie, art-protisy, textilní obrazy.

14547. Koupání u Baltského moře
Dražba ukončena:29.11.2017 19:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč