Olej na plátně, 52x78 cm, signováno vlevo dole Laube 74, rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1927 – 1997 Malíř. Studoval SUPŠ v Hradci Králové. Věnoval se teorii barev, tvořil též tapiserie, art-protisy, textilní obrazy.