Otta Schüller - U stavení

Olej na kartonu, 35x47 cm. Signováno vpravo dole Otto Schüller 1931. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - ?
Německý malíř.

Otta Schüller
77965. U stavení
Dražba ukončena:15.05.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč