Otakar Průcha - Zimní potok

Olej na plátně, 30x34 cm, signováno vlevo dole Otakar Průcha 39, rám.

o autorovi: 1893 - 1965

10182. Zimní potok
Dražba ukončena:27.04.2017 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč