Otakar Průcha

62067. Předjaří na Pacovsku

popis: Olej na kartonu, 40x36 cm. Signováno vlevo dole Otakar Průcha. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1965

dražba ukončena: 25.07.2021 21:00:42

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 200 Kč