Olej na kartonu, 51x71 cm. Signováno vpravo dole O. Bubeníček. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 84 cm
o autorovi: 1871-1962
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.