Olej na plátně, 25x19 cm. Signováno vpravo nahoře Meyer - Elbing. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 32 cm
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.