Ondřej  Coufal - Zátiší s vázami

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 69x61 cm. Signováno vlevo dole O. Coufal 18. Rámováno.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

74287. Zátiší s vázami
Dražba ukončena:30.03.2022 21:28:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč