Ondřej Coufal

61045. Tamil

popis: Olej na sololitu, 62x45 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 2014. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:48:45

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč