Ondřej  Coufal - Tamil

Olej na sololitu, 62x45 cm. Signováno vpravo dole O. Coufal 2014. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Pelhřimově v roce 1979.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

61045. Tamil
Dražba ukončena:01.07.2021 21:48:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč