Ondráček - Sedící akt

Olej na plátně, 70x50 cm, signováno vlevo nahoře Ondráček, nerámováno.

9040. Sedící akt
Dražba ukončena:30.03.2017 21:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč