Olga Mandelová - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Mandelová. Rám, sklo.

o autorovi: 1928
Slovenská malířka, dcera malíře Jiřího Mandela st. Studovala na AVU v Praze. Členka SČSVU v Praze.

22880. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:27.09.2018 23:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.09.2018 22:56:47 3314
500 Kč 27.09.2018 22:52:27 683