Olga Mandelová

22880. Zátiší s ovocem

popis: Olej na kartonu, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Mandelová. Rám, sklo.

dražba ukončena: 27.09.2018 23:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.09.2018 22:56:47 3314
500 Kč 27.09.2018 22:52:27 683