Olga Fridrichová-Steinzová - U statku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 42x53 cm. Signováno vpravo dole O. Fridrichová-Steinzová. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Olga Fridrichová-Steinzová
29749. U statku
Dražba ukončena:28.03.2019 18:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč