Oldřich Srník - Kosmická robot stanice

Tepaná měď, 36x20cm. Signovánovo vpravo dole Srník 85. Olištováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Oldřich Srník
306562. Kosmická robot stanice
Dražba ukončena:08.11.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (08.11.2020 20:01:57) 5761
500 Kč 22.10.2020 23:41:39 724