Oldřich Lajsek - Předměstí

Olej na kartonu fixovaném na sololitu, 56x78 cm. Signováno vpravo dole O. Lajsek. Nerámováno.

o autorovi: 1925 – 2001
Malíř, grafik, designér a pedagog. Studoval výtvarnou výchovu na PedF UK u profesorů Boudy, Salcmana, Lidického a Sejpka, posléze působil jako pedagog na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze. Věnoval se převážně krajinomalbě, volné a užité grafice (plakáty, propagační katalogy), art protisu, výstavnictví a tvorbě pro architekturu. Vystavoval doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci 15 500 Kč.

77135. Předměstí
Dražba ukončena:25.05.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (25.05.2022 20:01:39) 5538
1 000 Kč 25.05.2022 20:01:38 8610