evropští malíři, 20. století - Soubor 4 prací

1. Venkovský duchovní - Litografie, 33x41 cm, signováno vlevo dole R. Westall R. A., rám, pasparta, zaskleno.
2. Studie muže - Kresba, 43x24 cm, signováno dole uprostřed J. Brožík, rám, pasparta, zaskleno.
Pozn.: Papír místy zvlněn. Pasparta mírně znečištěna.
3. Portrét muže s knírem - Olej na plátně, 37x33 cm, rám.
Pozn.: Rám místy poškozen.
4. Stařec s miskou - Olej na plátně, 18x13 cm, signatura vpravo dole nečitelná, nerámováno.

evropští malíři, 20. století
2637. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:27.05.2015 22:48:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč