Noft - U brodu

Olej na plátně, 29x24 cm, signováno vpravo dole Noft 58, rám, zaskleno.

2433. U brodu
Dražba ukončena:28.05.2015 20:00:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč