Neznámý autor (J. Krause?) - Konvolut 6 olejomaleb

Olejomalby, od 20x14 cm do 34x27 cm. Nesignovány. 2x rámy, skla, 4x rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

86786. Konvolut 6 olejomaleb
Dražba ukončena:20.11.2022 20:05:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč