Neumann 1875 - Portrét dámy s medailonkem

Olej na plátně, 68x55 cm. Signováno vpravo dole Neumann 1875. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen Malba poškozena.

Neumann 1875
70483. Portrét dámy s medailonkem
Dražba ukončena:19.12.2021 20:51:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč