Nesignováno - U stolu

Olej na plátně, 70x110 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 126 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
Nesignováno
106932. U stolu
Dražba ukončena:13.12.2023 20:32:51
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč