MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Litografie, 44x29 cm. Nesignováno. Pasparta, sklo.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
34679. The Jolly Joker, Unie A.S. Prague
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 100 Kč
limit (19.09.2019 10:18:11)
474
1 000 Kč
1331
900 Kč
limit (18.09.2019 19:25:02)
474
800 Kč
1331
700 Kč
474
600 Kč
5212
500 Kč
2467